Naše partnery si pečlivě vybíráme!

Image

Generali Česká pojišťovna (dříve Česká pojišťovna) je pojišťovací společnost působící v České republice.

Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali. Společně spojily své aktivity a od 21. prosince 2019 působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu.

Generali Česká pojišťovna měla v roce 2019 tři miliony klientů, spravovala více než sedm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahoval 21,5 %.

Image

Allianz pojišťovna, a. s. v České republice působí od roku 1993. Je součástí největšího pojišťovacího koncernu Allianz Group, který pojišťuje životy a majetky více než 80 000 000 lidí, a to ve více než 75 zemích po celém světě. V České republice Allianz pojišťovna, a. s. pojišťuje přes 800 000 řidičů v rámci povinného ručení a havarijního pojištění, majitelů nemovitostí v rámci pojištění majetku, turistů skrze cestovní pojištění i běžných občanů přes životní pojištění, díky čemuž si stále drží místo 3. největší pojišťovny v ČR.

Image

Kooperativa je součástí Vienna Insurance Group (VIG). Jde o předního specialistu na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. 

Image

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) je univerzální pojišťovna, která nabízí svým klientům moderní inovativní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.

Od roku 2005 je ČPP součástí skupiny Vienna Insurance Group.

Image

UNIQA pojišťovna, a.s. je univerzální pojišťovna sídlící v Praze. Patří dlouhodobě mezi 10 největších pojišťoven na českém trhu. Je dceřinou společností rakouské pojišťovací skupiny UNIQA Insurance Group.

Image

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB je univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům je připravena poskytnout služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat za výhodných podmínek komplexní ošetření svých finančních potřeb.

Image

Slavia pojišťovna a.s. je česká pojišťovna se sídlem v centru Prahy a množstvím poboček a obchodních zastoupení po celé ČR.

Image

Partnerská síť OK BROKERS je součástí skupiny, která je ryze českou společností s obrovskými zkušenostmi a vybudovaným zázemím. I přes to si však zachováváme „selský“ rozum a zdravý pohled na věc. A především díky těmto vlastnostem jsme si tak plně vědomi jedinečnosti každého z Vás a chápeme, že všechna naše partnerství musí být založena na dlouhodobé spolupráci, podpořené principy otevřenosti, integrity, slušnosti a přímočarosti.